← Strona główna Grupy PFR

Serwis startup.pfr.pl robi kolejny krok w stronę edukacji przedsiębiorców

PFR S.A.
Serwis startup.pfr.pl robi kolejny krok w stronę edukacji przedsiębiorców

Na portalu Startup.pfr.pl pojawiła się kolejna nowość. Dzięki inicjatywnie PFR i EY, młodzi przedsiębiorcy mogą od teraz bezpłatnie zdobywać wiedzę z obszaru modelowania biznesowego z narzędziem Lean Canvas.

Kurs przybrał formę 10 lekcji, których wykonanie nie zajmie dłużej niż 3 godziny. W dodatku nauka odbywa się całkowicie on-line – uczestnicy kształcą się bez konieczności wychodzenia z domu. Kursanci, po przejściu całej ścieżki i ukończeniu testu egzaminacyjnego, otrzymają certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności.

Warstwa merytoryczna kursu została przygotowana przez wiodących ekspertów z branży, a lekcje opierają się na przykładach uznanych polskich firm, takich jak Znany Lekarz, Edward AI czy Audioteka. Wiedzą dzieli się m.in. Agnieszka Lewandowska, która od ponad dekady pracuje z przedsiębiorcami nad rozwojem ich biznesów.

Uczestnicy kursu zdobędą praktyczne umiejętności oceny swoich pomysłów i ich przydatności rynkowej, poznają swoje mocne i słabe strony oraz dowiedzą się, na jakich obszarach biznesu warto się skupić.

Zachęcamy do zapoznania się z kursem i podzielenia się nim z innymi – ułatwi to znajomym innowatorom rozpoczęcie własnej działalności.

Szczegółowe informacje dotyczące kursów on-line znajdują się na stronie internetowej.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Propozycja zmiany terminów drugiego etapu wdrażania PPK
Nowy program „PFR dla Miast” wesprze samorządy w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań - od inspiracji do realizacji
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO