← Strona główna Grupy PFR

Program IDA. Spotkanie biznes - VC - Siły Zbrojne pt. „Technologie dual-use na rzecz polskiej gospodarki i bezpieczeństwa”

PFR S.A.
Program IDA. Spotkanie biznes - VC - Siły Zbrojne pt. „Technologie dual-use na rzecz polskiej gospodarki i bezpieczeństwa”

Polski Fundusz Rozwoju wraz z Partnerami przechodzi do kolejnej fazy projektu IDA , który ma na celu akcelerację technologii o potencjale podwójnego zastosowania. W wyniku stacjonarnego „Bootcampu” w Gdańsku (cyklu warsztatów oraz spotkań biznesowych pomiędzy innowatorami, wojskiem, funduszami VC i spółkami zbrojeniowymi) 15 firm zbudowało swoją wiarygodność oraz zweryfikowało technologie pod kątem możliwości ich wdrożenia i potencjału inwestycyjnego dla funduszy VC.  W wyniku projektu uczestnicy podjęli rozmowy o konsolidacji. 

30 stycznia 2024r. w godz. 10:00 – 14:00 odbędzie się spotkanie „Technologie dual-use na rzecz polskiej gospodarki i bezpieczeństwa”, w trakcie którego odbędą się prezentacje (w tym prezentację wybranych innowatorów) oraz panel dyskusyjny poświęcony finansowaniu przez NATO Innovation Fund oraz fundusze VC projektów z obszaru „dual-use”.Więcej o programie: https://pfrsa.pl/ida 

Szczegółowa agenda znajduje się pod linkiem. Dołączyć do spotkania można za pomocą linka, po wcześniejszej rejestracji.

Spotkanie jest organizowane przez zespoły Departamentu Rozwoju Innowacji PFR.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Znamy zwycięzców VI edycji programu Szkoła Pionierów PFR
Trwa wysyłka wezwań do zawarcia umowy o zarządzanie PPK
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO