← Strona główna Grupy PFR

Podejmuj decyzje biznesowe na podstawie danych. Warsztaty Power BI dla firm

PFR S.A.
warsztat_ Power BI-news

W maju 2023 roku Polski Fundusz Rozwoju udostępnił dla przedsiębiorców bezpłatne narzędzie dla firm - Test Dojrzałości Cyfrowej, które w łatwy i szybki sposób pozwala organizacji na sprawdzenie, na jakim poziomie znajduje się w kwestii cyfryzacji. Z narzędzia skorzystało już ponad 200 firm. Jakie płyną pierwsze wnioski z wyników? Co sprawia firmom największą trudność? Najsłabiej wypadł obszar wykorzystania danych w organizacji i rozwoju procesów analitycznych.

Dlaczego korzystanie z danych jest takie istotne? Analiza danych to podstawa transformacji cyfrowej każdej firmy. Dane  łączą ludzi z procesami, a firmę z nowymi możliwościami oraz dalszych rozwojem. 
W odpowiedzi na to wyzwanie zespół PFR przygotował kompleksowe warsztaty dla firm pt. „Sprzedaż na podstawie danych”, które pozwolą postawić pierwsze kroki w budowaniu  strategii danych dzięki narzędziu Power BI. 

Power BI to intuicyjne w użyciu narzędzie do wykonywania zaawansowanych analiz biznesowych. Program ułatwia pracę z danymi, pozwala na ich segregację i odpowiednią interpretację, jednocześnie skraca czas, poprzez przygotowywanie dostępnych „na żywo” interaktywnych raportów. 

Co zyskasz dzięki warsztatom? 

Celem warsztatu jest nie tylko pokazanie, jak korzystać z Power BI, ale także przedstawienie, jak narzędzie to może pomóc firmie w lepszym zrozumieniu danych i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji biznesowych.

Twoja firma i pracownicy zyskają:

  • zrozumienie, jak działa Power BI i jak może pomóc Ci w analizie danych i zarządzaniu sprzedażą;
  • poznanie, jak pobierać i przekształcać dane z różnych źródeł oraz w jaki sposób je wizualizować, by zrozumieć trendy sprzedaży;
  • dowiedzenie się, jak porównywać wyniki pomiędzy różnymi okresami oraz analizować je wobec wcześniej założonych celów.

Za stronę merytoryczną warsztatów odpowiada firma Clouds on Mars. 

Poznaj eksperta warsztatów.

Doświadczony praktyk, który przeszkolił ponad 2500 osób Marcin Paluszkiewicz - Microsoft Certified Trainer i Microsoft Certified Data Analyst Associate. Power BI senior developer, trener i konsultant. Przeprowadził ponad 450 szkoleń dla ponad 2500 osób.  Branżę IT poznał z każdej strony: sprzedawał, organizował  i prowadził szkolenia, programował na zlecenie, przeprowadzał wdrożenia. Dzięki temu szkolenie, konsultacje, projekt, które dla Ciebie zrealizuje, można zawrzeć w jednym słowie: praktyka.  Jest autorem bestsellerowych kursów video z tematyki Power BI oraz Excel BI wydanych przez Grupę Helion.

Jak dołączyć do warsztatów? 

Program warsztatów oraz link do zapisu znajduje się na stronie szkolenia pod linkiem.  

Masz pytania? Napisz: [email protected], postaramy się dobrać szkolenie do Twoich potrzeb.

Informacja o organizatorze

Warsztaty są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR.  Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian. 

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Cyfrowa Wyprawka dla Firm. Cykl spotkań online z firmą Symfonia
Nowa platforma kursowa Strefa Wiedzy PFR jest już dostępna
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO