← Strona główna Grupy PFR

Nowa platforma kursowa Strefa Wiedzy PFR jest już dostępna

PFR S.A.
Nowa platforma kursowa Strefa Wiedzy PFR jest już dostępna

Kursy online Polskiego Funduszu Rozwoju dotychczas działały na platformach kursy.pfr.pl oraz startup.pfr.pl. Przez ostatnie miesiące tworzyliśmy nowe, przyjazne dla użytkowników miejsce, w którym będą dostępne wszystkie nasze materiały e-learningowe, czyli Strefę Wiedzy PFR. Już teraz możemy podzielić się efektem tych prac!

Zapraszamy do odwiedzenia strony strefawiedzypfr.pl oraz do zapoznania się z nową platformą, na której umieściliśmy bezpłatne materiały kursowe oraz propozycje warsztatów prowadzone przez najlepszych ekspertów. 

Na platformie Strefa Wiedzy PFR dostępnych jest 16 kursów online w tematyce:

  • prowadzenia projektów; 
  • zrównoważonego rozwoju;
  • wykorzystywania narzędzi cyfrowych;
  • zmiany ścieżki kariery;
  • rozwijania i wdrażania innowacyjnych pomysłów; 
  • aspektów finansowych i prawnych prowadzenia firmy;
  • wdrażania projektów B+R.

Dostęp do kursów online jest nieograniczony i wymaga jedynie rejestracji konta w serwisie. Ukończenie większości z nich jest dokumentowane certyfikatem, który użytkownik może pobrać w formie pdf. Ucząc się, użytkownik zdobywa odznaki przypięte do poszczególnych lekcji w kursach, które może udostępnić w sieci społecznościowej Strefy Wiedzy PFR, w zakładce „Moje aktywności”. Zarówno zdobyte certyfikaty, jak i odznaki dostępne są w zakładce „Moje konto”.

Co z dotychczas rozpoczętymi kursami na platformach startup.pfr.pl i kursy.pfr.pl?

Jeśli jesteś w trakcie korzystania z kursów online na portalu startup.pfr.pl lub platformie kursy.pfr.pl, do końca września możesz ukończyć rozpoczęte szkolenia i wygenerować certyfikaty. 

Co wydarzy się z początkiem października?

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy kursów online PFR otrzymają maila z informacją, że ich adres mailowy został przeniesiony do Strefy Wiedzy PFR. Skorzystanie z platformy będzie wymagało od użytkownika wygenerowania nowego hasła, w myśl zasady: bezpieczeństwo jest najważniejsze! Pamiętaj, aby ukończyć rozpoczęte dotychczas na stronach kursy.pfr.pl i startup.pfr.pl kursy i wygenerować certyfikaty przed końcem września. 

Masz pytania dotyczące korzystania z platformy?

Jeśli masz jakieś wątpliwości w zakresie działania kursów online w starej formule lub przeniesienia ich na nową platformę szkoleniową, kieruj je na adres [email protected]. My tymczasem zabieramy się do pracy nad nowymi kursami, które już jesienią pojawią się na Strefie Wiedzy PFR.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Podejmuj decyzje biznesowe na podstawie danych. Warsztaty Power BI dla firm
Pomogliśmy ponad 60 firmom w pierwszych pomiarach śladu węglowego – warsztaty z raportowania ESG
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO