← Strona główna Grupy PFR

Duże firmy szukają innowacji – powstaje specjalne zestawienie dla startupów

PFR S.A.
Huge Thing - Innovators' Map_news

Huge Thing wspólnie z PFR Ventures opracowuje mapę działających w Polsce dużych organizacji, które aktywnie poszukują nowych oraz innowacyjnych rozwiązań. Huge Innovators’ Map skupi się głównie na korporacjach i dużych firmach. Sieć Firm Przyszłości PFR została Partnerem zestawienia. 

Razem w drodze do rozwoju 

Huge Innovators’ Map powstaje po to, aby wskazać startupom wszystkie duże firmy i korporacje działające na terenie Polskie i szukające nowych rozwiązań. Autorzy mapy, czyli zespół Huge Thing, będącego częścią SpeedUp Venture Capital Group oraz PFR Ventures (współautor raportu o transakcjach VC), chcą kompleksowo zbadać potrzeby korporacji i wskazać startupom konkretne możliwości współpracy z dużymi firmami, zależnie od etapu ich rozwoju.

W Huge Thing współpracujemy z korporacjami od wielu lat. Obserwowaliśmy liczne udane współprace dużych firm i startupów, w różnych obszarach. Z drugiej strony wielokrotnie słyszeliśmy od startupów o trudach związanych z dotarciem do właściwych firm i osób decyzyjnych. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom zarówno startupów, jak i korporacji. Nasza mapa będzie jasno określała jakich innowacji poszukują dane korporacje oraz jakie wymagania trzeba spełnić, aby wspólnie usiąść do stołu

– komentuje inicjatywę Zuzanna Kowala, Program Manager w zespole Huge Thing.

Huge Innovators' Map ma pomóc startupom nie tylko w ogólnym przygotowaniu do działania z korporacją, ale też odpowiedzieć na najważniejsze pytania m.in.: jakiego stopnia rozwoju startupu wymaga się do podjęcia współpracy, w jakich obszarach najczęściej korporacje szukają rozwiązań czy jaka jest dopuszczalna forma takiej współpracy. 

Jak dołączyć do zestawienia? 

Badanie ankietowe prowadzone przez Huge Thing i PFR Ventures potrwa do 16 września, natomiast premiera mapy planowana jest na początek października. Ankieta dla firm dostępna jest pod tym linkiem.

Zachęcamy do udziału. 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Ruszył nowy program akceleracyjny Firmy Jutra: e-Commerce
Fundusz zarządzany przez PFR objął zielone obligacje R.Power o wartości 120 mln zł
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO