← Strona główna Grupy PFR

Rekrutacja do Akceleratora Branżowego dla sektora „Jachty i łodzie” przedłużona do 14 października

PFR S.A.
Rekrutacja do Akceleratora Branżowego dla sektora „Jachty i łodzie” przedłużona do 14 października

Jeszcze do 14 października potrwa nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora jachtów  i łodzi. Projekt skierowany jest do małych, średnich i dużych firm, które chcą się rozwijać i są zainteresowane rozpoczęciem lub wzmocnieniem swojej obecności na rynkach zagranicznych.

Celem projektu jest dynamizacja ekspansji zagranicznej firm oraz wzbogacenie ich wiedzy o narzędziach wsparcia dostępnych w ramach Grupy PFR. W akceleratorze mogą wziąć udział firmy z dominującym udziałem rodzimego kapitału, które prowadzą działalność na terenie Polski i eksportują swoje produkty lub są zainteresowane wejściem na rynki zagraniczne.  

Projekt potrwa trzy miesiące i będzie składał się z trzech etapów:

  • Strefa Rozwiązań – dwudniowe spotkanie warsztatowe, którego celem będzie przekazanie przedsiębiorcom wiedzy o funduszach inwestycyjnych oraz narzędziach służących rozwojowi eksportu, oferowanych przez Grupę PFR oraz podmioty współpracujące z Akceleratorem.
  • Strefa Dialogu – dyskusja z przedstawicielami administracji publicznej oraz ekspertami, podczas której zidentyfikowane zostaną bariery rozwoju w branży.
  • Strefa B2B – spotkania B2B z przedstawicielami instytucji z Grupy PFR.

Nie zwlekaj i zgłoś swoją firmę.

Akcelerator Branżowy to wspólne przedsięwzięcie Departamentu Rozwoju Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Grupy PFR, którego celem jest zdynamizowanie eksportu branż strategicznych wskazanych w rządowej Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.  
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Wałbrzych - kolejny samorząd, który skorzystał z oferty PFR
PFR otwiera centrum doradztwa PPK w Chełmie - 50 nowych miejsc pracy w regionie
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO