← Strona główna Grupy PFR

InfoWeek Grupy PFR 20-24.09.2021r.

PFR S.A.
Grafika InfoWeek z napisem: Porozmawiaj z ekspertami o wyzwaniach przyszłości i ofercie Grupy PFR.

W dniach 20-24 września odbędzie się kolejny cykl tygodnia informacyjnego „InfoWeek”, podczas którego przedstawiany działania wzmacniające odporność przedsiębiorstwa na wyzwania przyszłości  oraz opowiemy jak te działania mogą zostać sfinansowane poprzez  instrumenty finansowe dostępne w instytucjach z Grupy PFR.

Wydarzenie skierowane jest do dużych firm, które są zainteresowane wdrażaniem oraz udoskonalaniem w swoich organizacjach obszarów związanych z cyfryzacją, transformacją energetyczną oraz rozwojem innowacji.

Celem spotkań InfoWeek jest przekazanie kluczowych trendów związanych z rozwojem firmy oraz pokazanie możliwości ich wdrożenia ze wsparciem Grupy PFR. Spotkania są okazją do zgłębienia wiedzy i zadania indywidualnych pytań ekspertom. 

Program spotkań wygląda następująco:

Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line, a każde z nich potrwa około 30 minut.  Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają ich zainteresowaniom i obszarom działania.

Udział w webinariach jest bezpłatny i wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się pod linkiem do 24 września 2021.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
PFR podpisał umowę emisyjną obligacji z Grupą CCC
Szkoła Pionierów PFR zazielenia polski ekosystem innowacji
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO