← Strona główna Grupy PFR

Zaprojektuj Mapę Transformacji Cyfrowej – warsztaty dla firmy

PFR S.A.
Zaprojektuj Mapę Transformacji Cyfrowej – warsztaty dla firmy

Firmy, które przeszły proces cyfryzacji mają przewagę nad konkurencją. Są w stanie w szybkim tempie wdrażać nowe usługi czy też produkty, rozwijać swój model biznesowy czy czerpać zyski z nowych źródeł przychodu. Jeśli chcesz, aby Twoja firma dołączyła do tego grona, zacznij od przygotowania planu digitalizacji. 

Przygotuj się na wyzwania transformacji cyfrowej 

Aby transformacja cyfrowa przedsiębiorstwa przebiegła z sukcesem i efektywnie, wymaga strategii, która będzie punktem odniesienia dla wdrażanych zmian. Dlatego warto w początkowej fazie przygotować Mapę Drogową Cyfrowej Transformacji, czyli narzędzie strategiczne podsumowujące wiedzę i kompleksowy poziom cyfryzacji w firmie. Wskaże ona drogę do osiągniecia strategicznych celów.

Celem warsztatu „Zaprojektuj Mapę Transformacji Cyfrowej” jest opracowanie Mapy Transformacji Cyfrowej, która będzie dla Twojej organizacji skondensowaną strategią wyznaczającą punkt startu, cel oraz działania potrzebne do digitalizacji biznesu. Pozwoli również spełnić wymagania formalne, wymagane w niektórych konkursach dotacyjnych z Funduszy Europejskich np. Działanie 1.2. FENG.

Poznaj korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Zyskasz wiedzę o cyfryzacji przedsiębiorstwa: zdobędziesz solidne podstawy potrzebne do rozpoczęcia transformacji cyfrowej organizacji,
  • Wykonasz analizę organizacji w metodyce ADMA: pozyskasz umiejętności i narzędzia do oceny poziomu cyfryzacji swojej organizacji,
  • Stworzysz Mapę Transformacji Cyfrowej: mapa pozwala spełnić wymogi formalne, 
  • wymagane w niektórych konkursach dotacyjnych,
  • Pozyskasz narzędzia cyfrowe: w czasie spotkań oraz pracy domowej wykonasz ćwiczenia z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych. 

Za stronę merytoryczną warsztatów odpowiada Platforma Przemysłu Przyszłości. 

Poznaj eksperta warsztatów

Mariusz Hetmańczyk – zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą w Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Odpowiedzialny za zarządzanie grupą ekspertów współpracujących z FPPP w zakresie obszaru Przemysłu 4.0. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej oraz technologii MEMS. 

Jak dołączyć do warsztatów?

Na warsztaty można zgłaszać się indywidualnie. Program warsztatów oraz link do zapisu znajduje się na stronie szkolenia pod linkiem.
Masz pytania? Napisz: [email protected], postaramy się dobrać szkolenie do Twoich potrzeb.

Informacja o organizatorze

Warsztaty są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR. Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
CyberSec w praktyce – warsztaty dla firm
PFR pomaga sfinansować budowę najwyższego budynku w Poznaniu
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO