← Strona główna Grupy PFR

Sieć Firm Przyszłości PFR – nowi Partnerzy programu

PFR S.A.
Partnerzy Sieci Firm Przyszłości PFR.

Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Wspólnie z Partnerami Sieci Firm Przyszłości PFR chcemy wesprzeć firmy w drodze do rozwoju i zwiększania ich potencjału. 

Sieć Firm Przyszłość PFR zaprosiła do współpracy Partnerów, którzy aktywnie wspierają polskich przedsiębiorców pełniąc rolę doradczą, ekspercką i informacyjną. Dzięki swoim działaniom przyczyniają się do zwiększenia innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw, ale również polskiej gospodarki. 

Do grona Partnerów Sieci Firm Przyszłości PFR dołączyli w ostatnim czasie: Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Krajowa Izba Gospodarcza, Inicjatywa Firm Rodzinnych i Business Center Club. 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) jest najszybciej rozwijającą się i jedną z najbardziej aktywnych organizacji pracodawców w Polsce. Organizacja założona w 2010 roku zrzesza 14 organizacji regionalnych i 22 organizacje branżowe. ZPP jest organizacją apolityczną wspierającą wolny rynek, uczciwą konkurencję, stabilność i przejrzystość prawa oraz zdrowy rozsądek, niezależnie od podziałów politycznych. Więcej o organizacji: https://zpp.net.pl/ 

Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc 160 organizacji biznesowych, 70 Izb i związków branżowych, 61 Izb regionalnych, 21 Izb bilateralnych oraz 8 pozostałych organizacji (stowarzyszenia, fundacje). Więcej o organizacji: https://kig.pl/

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce. Misją jest budowanie w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych. Więcej o organizacji: https://firmyrodzinne.pl/ 

Business Centre Club (BCC) powstał pod koniec XX w., w 1991 roku. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Grupa BCC składa się z Klubu BCC, Związku Pracodawców BCC i Studenckiego Forum BCC. Członkowie BCC zatrudniają ponad 400 tys. pracowników a siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach. Na terenie całej Polski działają 22 loże regionalne. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami Klubu są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci. Honorowymi członkami BCC zostali m.in.: Angela Merkel, George Bush, Jerzy Buzek, Jacques Chirac, Bill Clinton, Margaret Thatcher, Władysław Bartoszewski, Lech Wałęsa, Tony Blair, Wołodymyr Zełenski i papież Franciszek. Więcej o organizacji:  https://www.bcc.org.pl/ 

Jak dołączyć do programu? 

Do Sieci Firm Przyszłości PFR można dołączyć, zapisując się do newslettera. Dzięki temu będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o ofercie i wydarzeniach przygotowywanych dla przedsiębiorców. 
Jeżeli Twoja organizacja jest zainteresowana merytorycznym wsparciem Sieci Firm Przyszłości PFR to zachęcamy do kontaktu, a być może uda nam się wspólnie stworzyć nowe projekty lub rozbudować istniejące. 

Sieć Firm Przyszłości PFR funkcjonuje w ramach Departamentu Rozwoju Innowacji PFR, który odpowiada za wsparcie dużych firm, start-upów oraz samorządów w obszarach projektowania innowacyjnych rozwiązań i planowania ich rozwoju.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Polski sektor cyberbezpieczeństwa – poznaj start-upy, które poprawiają bezpieczeństwo w sieci
Sieć Firm Przyszłości PFR – wspieramy firmy w rozwoju innowacji
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO