← Strona główna Grupy PFR

Projektuj innowacje w Twojej organizacji –wybierz program warsztatów dla siebie!

PFR S.A.
Warsztaty DT plansza.

Kreatywność i innowacyjność są ważnymi czynnikami, które determinują  rozwój organizacji i jej powodzenie w biznesie. Niejednokrotnie  przedsiębiorstwa  mają problemy z wdrożeniem ich w stały element zarządzania projektami i funkcjonowania. Potwierdzonym i powszechnie stosowanym rozwiązaniem wspierającym te procesy jest metodyka projektowa, design thinking, która pozwala firmom tworzyć i wdrażać innowacje w ich środowisku organizacyjnym, a tym samym zyskać przewagę konkurencyjności na rynku.

Warsztaty „Projektanci Design Thinking. Kreatywny sprint w organizacji” zostały przygotowane, by wyposażyć zespoły projektowe w narzędzia pozwalające w sposób ustrukturyzowany pracować nad nowymi rozwiązanymi. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać praktyczne wykorzystanie metodyki i nabędą umiejętność prowadzenia sprintów w ich firmach.

Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy:  

  • Zdobędą kompetencje jak stosować metodykę DT w praktyce. 
  • Opracują pierwszy prototyp nowego rozwiązania (np. produktu, usługi, procesu).
  • Pozyskają materiały i narzędzia do: tworzenia persony, analizy problemów, generowania pomysłów, analizy konkurencji, tworzenia nowych rozwiązań, tworzenia prototypów oraz narzędzi testowania rozwiązań. 
  • Pobudzą kreatywność w organizacji oraz kulturę innowacyjności. 

Zainteresowani warsztatami mają do wyboru 3 formaty programu: warsztaty grupowe dla zespołów, warsztaty grupowe dla osób indywidualnych oraz personalizowane warsztaty odpowiadające na potrzeby firmy. 

Metodyka design thinking pozwala organizacjom m.in. realizować cele biznesowe, zyskać przewagę konkurencyjną dzięki niestandardowemu myśleniu i zwiększyć przychody dzięki skutecznym i efektywnym działaniom.

PFR również przygotował kurs online „Projektanci Design Thinking”, który w ujęciu teoretycznym przybliża metodykę i procesy kreatywne w zespołach. Program jest dostępny na platformie kursowej pod linkiem. Natomiast warsztaty są uzupełnieniem kursu i realizacją teorii o innowacyjnej metodyce w praktyce. 

Pod linkiem znajdują się dodatkowe informacje oraz możliwość zapisu na warsztat.

W przypadku dodatkowych pytań, prośba o kontakt na e-mail [email protected]

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Termin na złożenie oświadczenia w związku z nowelizacją ustawy o PPE
Polski sektor cyberbezpieczeństwa – poznaj start-upy, które poprawiają bezpieczeństwo w sieci
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO