← Strona główna Grupy PFR

Nowa odsłona strony startup.pfr.pl!

PFR S.A.
Nowa odsłona strony startup.pfr.pl!

Nasza przeznaczona dla entuzjastów innowacji strona startup.pfr.pl pokazuje swoją nową odsłonę. Chcemy dać Wam przede wszystkim solidną dawkę wiedzy i aktualności ze świata start-upów, ale też ciągle zapewniać Wam informacje o programach rozwojowych - grupy PFR i nie tylko.

Start-upy to ciągły rozwój, dlatego i my chcemy się rozwijać. W 2020 r. portal startup.pfr.pl odwiedziło 220 tys. osób, a ponad 4000 zakończyło dostępne na nim kursy online – dowiadując się choćby jak pozyskać finansowanie na rozwój firmy, czy ucząc się jak stworzyć model biznesowy za pomocą narzędzia Lean Canvas. W tym roku koncentrujemy się na dostarczaniu Wam świeżych informacji ze świata technologii. Chcemy też, żeby były pokazywane w sposób pozwalający na szybkie ich znalezienie. Dlatego zmieniliśmy przede wszystkim stronę główną – gdzie znajdziecie więcej nowych i ciekawych materiałów – zarówno Aktualności, jak i edukacyjnych treści z Bazy Wiedzy.

Startup.pfr.pl informuje o takich tematach jak:

  • Inwestycje VC;
  • Lokalne i regionalne wsparcie dla innowacyjnego biznesu;
  • Ciekawe startupy;
  • Nowe technologie w konkretnych branżach i ciekawe firmy działające na tych polach.

Tworzymy też wciąż nowe kursy i teksty mające edukować przedsiębiorców. Na startup.pfr.pl przeczytacie też wywiady z ważnymi i ciekawymi osobami z polskiej sceny start-upowej.

Sekcję „Programy”, która do tej pory otwierała naszą stronę, znajdziecie teraz niżej. Poprawiliśmy też nawigację za pomocą tagów – zarówno w sekcji „Aktualności” jak i Bazie Wiedzy. Z kolei w wypadku Ekosystemu Innowacji, naszej wyszukiwarki polskich start-upów i inwestorów opartej o silnik Dealroom zmieniliśmy stronę startową – teraz po wejściu do Ekosystemu znajdziecie szereg instrukcji korzystania z niej (a na dole nasz tekst jak z niej korzystać w j.polskim)

Zobaczcie, jak wygląda teraz startup.pfr.pl. Wierzymy, że będzie Wam się dobrze z niego korzystało!

 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
PFR wesprze polską spółkę Mabion w produkcji szczepionek przeciwko COVID-19
Tylko 10 dni mikro, małe i średnie firmy mogą składać wnioski o subwencje w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO