← Strona główna Grupy PFR

InfoWeek Grupy PFR. Od strategii cyfrowej po źródła dofinansowania

PFR S.A.
InfoWeek Grupy PFR. Od strategii cyfrowej po źródła dofinansowania

Firmy, które przeszły proces cyfryzacji mają przewagę nad konkurencją. Są w stanie w szybkim tempie wdrażać nowe usługi czy też produkty, rozwijać swój model biznesowy czy czerpać zyski z nowych źródeł przychodu. Jednak aby właściwie podejść do cyfryzacji, trzeba zbadać potrzeby firmy, dobrać odpowiednie narzędzia i sfinansować wdrożenie. 

Polski Fundusz Rozwoju wspiera firmy w cyfryzacji 

Aby pomóc przedsiębiorcom w  dalszej drodze ku digitalizacji oraz w odpowiedzi na wyzwania z tym związane, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań online Infoweek Grupy PFR, poświęcony tematowi cyfryzacji. Przed nami już 9 edycja wydarzenia, które cieszy się uznaniem i zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców. 

W dniach 15-19 kwietnia 2024, codziennie o godz. 12:00, będą odbywać się bezpłatne spotkania online. Podczas webinarów przedstawiciele m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Funduszu Rozwoju, Banku Gospodarstwa Krajowego, Operatora Chmury Krajowej oraz Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości dostarczą praktyczną wiedzę dot. źródeł finansowania cyfryzacji, budowania strategii cyfryzacji, korzystania z zasobów chmury obliczeniowej oraz tego, jakie wsparcie mogą otrzymać firmy w obszarze map cyfrowych.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Jednym z większych impulsów dla firm do cyfryzacji i automatyzacji procesów wewnętrznych jest dostępność do finansowana. Biorąc udział w spotkaniach zyskasz:

  • praktyczną wiedzę dostępnych źródeł finansowania, zarówno tych komercyjnych, jak i nadchodzących programów dotacyjnych,
  • dowiesz się, dlaczego warto mieć strategię cyfryzacji firmy i jak ją przygotować na potrzeby wniosków dotacyjnych,
  • poznasz możliwości związane z zasobami chmurowymi.

Jak dołączyć do spotkań?

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na każde spotkanie. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem

Informacja o organizatorze

Cykl spotkań InfoWeek PFR są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR. Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.
 

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Mapa wybranych narzędzi AI w marketingu i sprzedaży
Aktualizacja o rozwiązania AI mapy „ESG w praktyce”
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO