← Strona główna Grupy PFR

AI od podstaw. Cykl spotkań online współorganizowany z Ministerstwem Cyfryzacji

PFR S.A.
AI od podstaw. Cykl spotkań online współorganizowany z Ministerstwem Cyfryzacji

Sztuczna inteligencja nie jest jedynie wizją przyszłości, ale rzeczywistym wsparciem dla firm. Poprzez wykorzystanie narzędzi opartych na AI w swoich codziennych działaniach, przedsiębiorstwa mogą zyskać przewagę nad konkurencją. Inwestycja w sztuczną inteligencję staje się niezbędnym elementem dążenia do sukcesu.

Poznaj realne wsparcie AI

AI pomaga w zwiększeniu wydajności w codziennej pracy, poprawie jakości produktów lub usług, osiągnięciu lepszych wyników finansowych oraz wzmacnianiu konkurencyjności. Jednak nie wystarczy używać ChatGPT, by w pełni korzystać z potencjału rozwiązań AI. Zrozumienie, jak wdrożyć sztuczną inteligencję w sposób efektywny, to nie lada wyzwanie. O możliwościach AI oraz  praktycznych aspektach jej wdrożenia, strategii sukcesu oraz najlepszych praktykach, dowiesz się podczas spotkań organizowanych przez PFR wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji.

Poznaj tematy spotkań i zarezerwuj terminy w kalendarzu:

  • 14.05.2024, g. 10.00-11.00 
    Sztuczna inteligencja w biurze - poznaj możliwości AI w codziennej pracy!
  • 21.05.2024, g. 10.00-11.00
    Wdrażanie AI w firmie - od czego należy zacząć?
  • 28.05.2024, g. 10.00-11.00
    Jak wyliczyć koszty wdrożenia AI

Jak dołączyć do spotkań?

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem.

Informacja o organizatorze

Cykl spotkań jest współorganizowany z Ministerstwem Cyfryzacji. Ze strony PFR S.A. realizacja jest po stronie zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR. Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR tutaj.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Rok z Cyfrową Wyprawką dla Firm. Digitalizacja polskich firm w dobie AI
Mapa wybranych narzędzi AI w finansach i analizie danych
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO