← Strona główna Grupy PFR

Kierownik projektów B+R – warsztaty dla firm

PFR S.A.
Kierownik projektów B+R – warsztaty dla firm

Realizujesz projekt z funduszy unijnych? A może właśnie zostałaś/eś kierownikiem projektu B+R i nie wiesz jeszcze jak zacząć? Pozyskanie dotacji na badania i rozwój wiąże się ze sporym wysiłkiem dla firm. Kolejnym wyzwaniem jest poprowadzenie samego projektu B+R i realizacja zadeklarowanych wskaźników. Wymaga to nie tylko odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w zakresie procedur, ale także skutecznego zarządzania zespołem i budżetem.  Warto to zadanie powierzyć doświadczonemu kierownikowi B+ R. 

Przygotuj się do objęcia nowej roli i osiągnij założone cele, dzięki warsztatom „Kierownik projektów B+R”.  

W zeszłym roku PFR pomógł ponad 150 firmom w podniesieniu kompetencji w zakresie pozyskiwania środków i rozliczania projektów B+R. Wychodząc naprzeciw potrzebom i zapytaniom tych firm, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę „Kierownik projektów B+R” przeznaczoną dla osób, które znalazły się w roli kierownika bądź chcą odświeżyć swoją wiedze w tym zakresie. 

Warsztaty są prowadzone przez doświadczonego eksperta, który przedstawi najważniejsze elementy pracy kierownika projektu, uwzględniając kamienie milowe, analizę wskaźników, aż po wnioski z analizy i ich implementację. Warsztaty również umożliwiają zapoznanie się z nowoczesnymi narzędziami wspomagającymi zarządzanie projektami B+R.

Poznaj korzyści dla Ciebie i Twojej firmy:

  • Dowiesz się, jak z sukcesem rozpocząć projekt,
  • Poznasz cykl życia projektu i odkryjesz, jak minimalizować ryzyko,
  • Zdobędziesz zbiór metod i narzędzi niezbędnych do zarządzania projektem badawczo-rozwojowym,
  • Dowiesz się, jak efektywnie budować i zarządzać zespołem badawczym,
  • Rozwiniesz myślenie innowacyjne, które przyda się na każdym etapie projektu.

Poznaj eksperta warsztatów

Błażej Żyliński – tworzy produkty od koncepcji do wdrożenia. Przeszkolił ponad 80 uczestników z zakresu B+R m.in. jak stworzyć plan projektu oraz agendę badawczą na warsztatach „Architekt projektów B+R”, które również realizuje PFR. 

Ekspert warsztatów, krok po kroku przeprowadza Cię przez plan warsztatów i wskazuje korzyści idące z udziału w spotkaniach. 

Jak dołączyć do warsztatów?

Na warsztaty można zgłaszać się indywidualnie. Aktualne terminy na zapisy znajdują się również na stronie warsztatów.  

Masz pytania? Napisz: [email protected], postaramy się dobrać szkolenie do Twoich potrzeb.

Informacja o organizatorze

Warsztaty są organizowane w ramach zespołu Sieć Firm Przyszłości PFR. Program Sieć Firm Przyszłości PFR jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców w obszarach cyfryzacji, innowacji i transformacji energetycznej. Zespół stworzył ofertę dla dużych firm, które chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników, aby lepiej identyfikować wyzwania, usprawnić procesy planowania i wdrażania zmian.

Więcej o Sieć Firm Przyszłości PFR TUTAJ.

PFR S.A.
Poprzedni artykuł
Zrównoważony rozwój firm – oferta bezpłatnych kursów online PFR
Cyfrowa kondycja polskich firm. Rok z Testem Dojrzałości Cyfrowej
Następny

Zainteresują Cię również

Warunki RODO

Warunki RODO