← Strona główna Grupy PFR

Skorzystaj z dostępnych rozwiązań

Jak skorzystać z zestawienia?

Baza dostępna jest w różnych układach ("Views"). Przełączając je, możesz przeglądać rozwiązania dla wybranych kategorii np. zrównoważony rozwój czy cyberbezpieczeństwo. Przy pomocy ikon na górnym panelu, możesz układać i filtrować treści (wybierając rozwiązania z danej podkategorii np. relacja z klientem). Na każdym kafelku znajdziesz informację o danych rozwiązaniu a także link do strony www, aby dowiedzieć się więcej. 

Jeżeli osadzona baza zajmuje za mało miejsca na ekranie, w prawym dolnym rogu znajdziesz przycisk, który umożliwi przeglądanie jej w osobnym oknie ("View larger version").

Jak wybraliśmy firmy i narzędzia?

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie analizy danych zastanych, dostępnych w ogólnodostępnych źródłach informacji. Zestawienie nie jest zamkniętym zbiorem. 

Dla kogo są zaprezentowane rozwiązania?

Zestawienie jest przydatne dla firm szukających dedykowanych narzędzi do codziennej pracy lub rozwiązywania konkretnych wyzwań. Prezentowane technologie i narzędzia są pogrupowane według obszarów, aby ułatwić wybór. Zachęcamy do zapoznania się i odwiedzenia stron internetowych narzędzi, aby lepiej je poznać. 

Jak dodać narzędzie do interaktywnej mapy?

Każda a firma, która oferuje rozwiązanie sztucznej inteligencji lub narzędzie cyfrowe może dołączyć do zestawienia wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w zestawieniu oraz pod linkiem. Po pomyślnym zweryfikowaniu rozwiązania zostanie dodane na mapę.

Oferujesz cyfrowe narzędzie?

Wypełnij formularz i zaprezentuj rozwiązanie na mapie.

Mapy wybranych narzędzi wspartych AI

Zapraszamy do kontaktu

Warunki RODO

Warunki RODO